شرح مقاله

معاون رئیس قوه قضائیه
tools معاون رئیس قوه قضائیه: ارتقاء رضایت مندی مردم در نظام اسلامی یکی از آرمانهای انقلاب اسلامی است

دکتر تویسرکانی: امروز نیازمند سیاست گذاری در بخش هایی هستیم که عدم توجه به آنها به رضایت مندی مردم آسیب وارد می کند چرا که ارتقاء رضایت مندی مردم یکی از آرمانهای انقلاب اسلامی است.

 هفتم اسفند ١٣٩٥ ساعت ١٠:٤١ نظرات[1]
 


به گزارش روابط عمومی، دکتر احمد تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در مراسم افتتاح بسیج کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود:

این انگیزه و اراده مردم بود که با رهبری امام راحل ( ره ) این نهضت را ایجاد کرد و شاهد بودیم که در طول 4 دهه عمر انقلاب، حفظ آرمان ها مرهون همین انگیزه مردم بوده و در هر عرصه ای این امر قویتر تجلی پیدا کرده، موفق تر عمل نموده ایم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پدیده ای کم نظیر در تاریخ کشور ما و حتی سایر کشورها و جوامع اسلامی بوده است اظهار داشت: این پدیده عظیم که بنا به خواست مردم و با انگیزه معنوی مردم همراه بود توانست نظام شاهنشاهی را که مورد حمایت مستکبران بود به فروپاشی بکشاند.

رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: ما همه شاهد بودیم که از ابتدای انقلاب اسلامی ایران نظام سلطه تمام توطئه ها را بر علیه ما اعمال کرد تا این انقلاب ارزشمند را از بین ببرد و اگر تمامی جریاناتی که از ابتدای انقلاب تاکنون شکل گرفته مثل ترور شخصیت ها و جنگ تحمیلی را بررسی کنیم می بینیم که این انقلاب با پشتوانه مردمی و رهبری های داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری روز به روز در حال پیشرفت است.

دکتر تویسرکانی با اشاره به هوشمندی بالای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در تشکیل نهاد بسیج افزود: اکنون می بینیم که این شجره طیبه روز به روز بالنده تر می شود و بسیج نهادی برای همگرایی آحاد جامعه به منظور حفظ آرمان های انقلاب است.

معاون رئیس قوه قضائیه تشکیل بسیج های تخصصی درهمه عرصه ها را باعث حضور موثر، دقیق، منسجم و هوشمندانه تر بسیجیان عنوان کرد و گفت:  اکنون لزوم وجود روحیه بسیجی در عرصه های مختلف خصوصا برای برون رفت از آسیبهای اجتماعی به خوبی احساس می شود.

رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با بیان اینکه نهاد سردفتری یکی از نهادهایی است که آحاد مردم با آن سرو کار دارند و باید در جهت افزایش رضایتندی مردم همه ساز و کارهای لازم در این بخش در نظر گرفته شود اظهار داشت: آن چیزی که دغدغه ما درباره نهاد دفاتر اسناد رسمی است ارتقای خدمات و رضایت مندی مردم است و معتقدم که یکی از کارهای اساسی ما، کارآمد کردن خدمات و وظایف است.

وی افزود: همه سازوکارهایی که برای تحولات، شفافیت،سرعت، دقت و صحت درخدمت رسانی ، کاهش مراجعات مردمی و همچنین کاهش هزینه های پیدا و پنهان در سنوات اخیر در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صورت گرفته در این راستا بوده و ما به عنوان جزئی از کارگزاران نظام و خادمان ملت باید با ارتقای عملکرد در جهت تحصیل رضایتمندی مردم و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی بکوشیم چرا که اگر این هدف کسب شد می توانیم بگوییم که بسیجی واقعی و مسلمان واقعی هستیم.

در پایان این مراسم که تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، روسای کانون ها و جوامع سردفتری کشور، رئیس بسیج حقوقدانان و جمعی از سران دفاتر و دفتریاران نیز در آن حضور داشتند، از اعضای موثر در راه اندازی بسیج کانون سردفتران و دفتریاران قدردانی بعمل آمد.كليه حقوق اين اثر متعلق بهhttp://www.Erfansazehgil.comميباشد.
هرگونه تقليد و نقل مطالب بدون ذكر منبع ممنوع می باشد.