شرح خبر

tools استارتاپ ویکند نوآوری خوراک در شهر خلاق رشت

شهرداری شهر خلاق رشت در راستای کارآفرینی و حمایت از ایده‌های شهروندان خلاق جهت تبدیل مدل کسب و کار، اولین استارتاپ ویکند نوآوری خوراک را در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ در شهر رشت برگزار می‌کند.
 هشتم اسفند ١٣٩٥ ساعت ١٤:٠٧ نظرات[0]
 

 مسلم گنجی مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری رشت ضمن اعلام برگزاری این رویداد گفت: با تلاشهای شهرداری در سال ۱۳۹۴ شهر رشت به عنوان اولین شهر ایران در شبکه شهرهای خلاق یونسکو در دسته خوراک شناسی ثبت جهانی شد. که در این راستا ساختارهای جدیدی تحت عنوان اداره مطالعات و پژوهش و در ذیل آن امور خلاقیت و فناوری‌های نوین در شهرداری رشت ایجاد و به تصویب سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور رسید تا مسئول پیگیری مباحث حوزه خلاقیت و نوآوری در شهر خلاق رشت باشند.

 
 
 
 

وی عنوان کرد: طی چند سال اخیر اقدامات مهمی در شهرداری جهت توسعه و تحول شهر رشت انجام گرفته است، به گونه‌ای که در این زمینه توسعه شهر بر مبنای مشارکت مردمی از طریق اعتماد سازی، برندسازی و سرمایه گذاری هدف گزاری شده است. از جمله اقدامات برنامه‌ریزی شده در این زمینه، توجه به ایده‌های شهروندان خلاق در حل مسائل و چالش‌های شهر است، که برگزاری استارتاپ ویکند نوآوری خوراک با همین نگاه و جهت توسعه ایده‌های شهروندی از ایده به مدل کسب و کار و در نهایت ایجاد اشتغال با مشارکت جامعه محلی است.
 
 
 
كليه حقوق اين اثر متعلق بهhttp://www.Erfansazehgil.comميباشد.
هرگونه تقليد و نقل مطالب بدون ذكر منبع ممنوع می باشد.